Vatan Şaşmaz’la İş Dünyası

Gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçları karşısında lojistik sektörü de değişmektedir. Sektörde şirketlere istihdam ve özlük işleri hizmeti veren firmamıza Vatan Şaşmaz’la İş Dünyası Programını konuk ettik.

Hızla gelişen ve değişen dünyanın çevre şartları insan ihtiyaçları ve rekabet ortamı paralelinde giderek artmaktadır. Lojistik sektöründe verdiği hizmetleri ile inovasyonun beraberinde profesyonel bir iş gücü sağlayan firma Genel Koordinatörü ve kurucusu Ali MISIR sektördeki tecrübesi ve birikimleri ile kurduğu Opal Lojistik’in verdiği hizmetleri anlattı.

ŞEHRİN NABZI - OPAL LOJİSTİK


Genç ve dinamik kadrosuyla sektöründe hizmet veren Opal Lojistik Genel Koordinatörü ve kurucusu Ali MISIR TV8 Int kanalında yayınlanan Şehrin Nabzı programına konuk oldu.SEKTÖREL TV - OPAL LOJİSTİK

Sektörel TV Ekibi olarak Gebze Kocaeli de bulunan Opal Lojistik Firmasının konuğu olduk ve Ali Mısır ile hoş sohbet çok güzel bir röportaj gerçekleştirdik.

Ali Bey; Biz aslında lojistik yapmıyoruz biz sadece lojistik depolarının yan işlerini yapıyoruz. Lojistik sektöründe şu anda %70 Bayan çalışmakta olup %30 ‘u Erkektir. Çünkü depolarda genellikle etiketleme paketleme ürün toplama olduğu için ağır bir iş değil depolama işlemleri bayanlara özel bir iştir dedi.

Muhabirlerimizden Seda Hanımın Merdiven firmaların önüne geçilebilmesi için ne yapılmalıdır sorusuna ise Ali Bey soruya açıklık getiriyor.

Merdiven firmaların önüne geçilebilmesi için iş veren firmaların maliyetleri düşük tutmaması gerekir her işin ve işçiliğin maliyeti aşağı yukarı bellidir, onun üzerine komisyon koyarız aldığımız parada bellidir. Ama şimdi ilk fiyat teklifini verirken ben düşük bir rakam veriyorsam zaten orada merdiven altı firma kendini belli eder. Ben şimdi hakkıyla maliyetler, verip bana gelip fiyat düş diyorsa zaten ana firmada bu işe teşvik ediyor demektir.
SEMA BAYSAL İLE İŞKOLİK - OPAL LOJİSTİK

Business Channel Tv'de yayınlanan SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK programına Opal Lojistik Genel Koordinatörü ve kurucusu ALİ MISIR konuk oldu.
SEKTÖREL BAŞARI - OPAL LOJİSTİK

SHOW MAX Televizyonunda yayınlanan SEKTÖREL BAŞARI programına Opal Lojistik Genel Koordinatörü ve kurucusu ALİ MISIR konuk oldu.