Bordroloma Hizmeti

 Bordrolama Hizmetleriİnsan Kaynaklarının son derece dinamik ve karmaşık bir yapıya sahip olduğu günümüz dünyasında firmaların ana faaliyetleri haricindeki görevlerde çalıştırdıkları kadroları profesyonel bir zihniyetle yönetmekte ve bordrolandırmaktadır.
Bu hizmet, dönemsel işyükü artışlarında, farklı nedenlerle geçici olarak oluşan elaman talebinde, departmanların operasyonel sıkışıklıklarla yüz tüze geldiği durumlarda, kısa bir süre içerisinde bitirilmesi gereken proje bazlı ve dönemsel işlerde şirketin rekabet gücünü arttırarak etkin bir çözüm olmaktadır. Şirketler, sadece işgücü gereksinimlerini ve iş hedeflerini belirlemekte Opal Lojistik uzman ve profesyonel ekibi ile esnek işgücü planlamasını, dönemsel ve daimi elaman teminini gerçekleştirmektedir.
Bordro: Bordro, işçiye ödenmesi gereken ücreti ve kesintileri gösteren, işveren tarafından her işçiye ayrı düzenlenmesi gereken belgedir. Bir kimseye bir iş karşılığında işveren veya üçüncü kişiler tarafından sağlanan ve para ile ödenen tutara ücret denir.


Bordrolama Hizmetinin Faydaları;

  • Maliyet tasarrufu sağlaması,
  • Maliyetlerin doğru merkezlere gönderilmesi,
  • Maliyetlerin eleman başına sabitlenmesi,
  • Hizmet kontrolünün artması,
  • Hizmet kalitesinin artması ve standartlaşma olarak tanımlanabilir.